Firma spedycyjna w Gdyni - ATC Cargo Polska

Oferujemy kompleksowe rozwiązania logistyczne na miarę Twoich potrzeb.

Dowiedz się wiecej o naszej spółce

Skontaktuj się z NamiNotowania

30 dni 3 miesiące 6 miesięcy od debiutu
 • Wiełda Paierów Wartościowych w Warszawie
 • Authorised Economic Operator (AEO)
 • New Connect
 • Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych
 • WCA Family of Logistics Networks

ATC Cargo Polska S.A. to firma spedycyjna w Gdyni z bogatą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w branży TSL.

Czytaj więcej

ATC Cargo Polska S.A. to firma spedycyjna w Gdyni z bogatą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w branży TSL (Transport-Spedycja-Logistyka). Jesteśmy jednym z wiodących operatorów logistycznych w Polsce. To, co wyróżnia nas na tle konkurencji, to bez wątpienia zaangażowanie w sprawy naszych Partnerów, uczciwe podejście do Zleceniodawców, zespół wysokiej klasy profesjonalistów oraz szeroki wachlarz oferowanych usług zapewniający kompleksową obsługę.

Szeroki wachlarz usług spedycyjnych. Doskonała jakość i niezawodność. Sprawdź już dziś!

Granice naszych możliwości wyznaczają potrzeby naszych Klientów. Ta zasada w pełni oddaje charakter podejmowanych działań przez ATC Cargo. Działając jako operator logistyczny i profesjonalna, zaangażowana w sprawy swoich Partnerów firma spedycyjna, kierujemy się nią na co dzień. Pracujemy w oparciu o nowoczesne technologie. Stale poszukujemy nowych rozwiązań dostosowanych do potrzeb i oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki profesjonalnej obsłudze, nasi Klienci oszczędzają czas i pieniądze.

ATC Cargo jako firma logistyczna w Gdyni oferuje:

 • logistykę i spedycję morską (pełnokontenerowa, drobnicowa, ładunki niekonwencjonalne),
 • transport i spedycję drogową (kontenerowa, całopojazdowa, drobicowa, przesyłki ekspresowe, ładunki ponagabarytowe),
 • transport i spedycję lotniczą,
 • transport intermodalny,
 • transport kolejowy,
 • obsługę celną,
 • magazynowanie.

Zapewniamy naszym Klientom kompleksowe rozwiązania na miarę ich potrzeb. Obsługujemy ładunki „door to door” z wykorzystaniem wszystkich możliwych gałęzi transportu. Zajmujemy się także obsługą celną, wykonywaniem niezbędnych badań, uzyskiwaniem wymaganych certyfikatów, obsługą portową oraz magazynowaniem.

Więcej informacji o naszych usługach znajdziecie Państwo w zakładce USŁUGI.

Staramy się być jak najbliżej naszych Klientów tak, aby służyć swoją pomocą zawsze, gdy tylko jest to potrzebne. Proponując określone rozwiązania kierujemy się najważniejszym dla nas kryterium – dobrem i interesem Klienta. Podejmowane przez nas działania są zawsze wypadkową serwisu na najwyższym poziomie jakości oraz jak najkorzystniejszych warunków finansowych.

Siedziba główna naszej Spółki mieści się w Gdyni. Posiadamy także Oddziały w Łodzi, Zielonej Górze, Radomsku i Wrocławiu.

Kompleksowa obsługa spedycyjna powierzona ATC Cargo S.A. pozwoli Państwu ograniczyć swoje zaangażowanie w realizację zlecenia do absolutnego minimum. 

Potwierdzeniem wysokiej jakości naszych usług jest bogate grono zadowolonych Klientów, którzy współpracują z nami od lat i chętnie polecają nas swoim znajomym.

Firma transportowa ATC Cargo – solidny partner w łańcuchu dostaw

Jako jeden z pierwszych podmiotów w Polsce, otrzymaliśmy świadectwo Upoważnionego Przedsiębiorcy Wspólnotowego AEO w odniesieniu do uproszczeń celnych oraz bezpieczeństwa i ochrony, co umożliwia nam korzystanie z szeregu ułatwień w zakresie bezpieczeństwa i ochrony oraz ułatwień i uproszczeń celnych. Status AEO wyróżnia nas jako solidnego i godnego zaufania partnera w łańcuchu dostaw

Od 2007 roku jesteśmy członkiem Polskiej Izby Spedycji i Logistyki.

Od 2010 roku jesteśmy notowani na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie w Alternatywnym Systemie Obrotu New Connect.

W 2011 roku, dzięki ugruntowanej pozycji na rynku oraz odpowiednim referencjom potwierdzającym nasz profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych usług zostaliśmy członkiem prestiżowej sieci agentów WCA Family of Logistic Networks.

Więcej informacji na nasz temat znajdziecie Państwo w zakładce O NAS.

Wyróżniając się w sposób pozytywny spośród innych przedsiębiorców i zostając uznanym za solidnego i godnego zaufania partnera w łańcuchu dostawy możemy zagwarantować Państwu doskonałą jakość i niezawodność, jak również kompleksową i profesjonalną obsługę!

Zachęcamy do szerszego zapoznania się z naszą ofertą.