O nas

Jesteśmy agencją celną

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów dotyczącym kompleksowej obsługi powierzanych ładunków, świadczymy również usługi celne. Zobacz obsługę agencji celnej w Gdyni. Nasi agenci celni, służąc własną wiedzą, wieloletnim doświadczeniem i zaangażowaniem, realizują dla Państwa odprawy celne we wszystkich procedurach.

Zdecydowaną większość odpraw celnych realizujemy w oparciu o procedury uproszczone pozwalające na szybką i sprawną obsługę ładunku. Skraca to do minimum czas zakończenia odprawy celnej, a także umożliwia korzystanie z szeregu uproszczeń i ułatwień płatniczych, jak np. rozliczenie podatku VAT z tytułu importu w deklaracji podatkowej.

To członkowie naszego zespołu są współautorami projektu wdrożenia procedur uproszczonych na morskich przejściach granicznych. Projekt ten zrewolucjonizował obsługę celną kontenerów w portach polskich.

Obsługujemy wszystkie terminale kontenerowe w Trójmieście, a za pośrednictwem sieci agencji celnych, z którymi współpracujemy, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu odprawę celną na terenie całego kraju.

Zależnie od wymagań klienta uzyskujemy i posiadamy również pozwolenia na stosowanie procedur uproszczonych na magazynach, terminalach istotnych z punktu widzenia naszego klienta.