Firma spedycyjna w Gdyni - Operator logistyczny ATC Cargo Polska

Skontaktuj się z Nami

Aktualności

Byliśmy na I Sopockich Warsztatach Logistycznych

20 i 21 listopada Naukowe Koło Logistyki zorganizowało na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego I Sopockie Warsztaty Logistyczne. W roli eksperta wystąpiła na nich Monika Urbaniak, dyrektor Agencji Celnej ATC Cargo.

Więcej

REKRUTACJA - Agent Celny

Więcej

ATC Cargo wspiera Mamy Festiwal

W ATC Cargo S.A. robimy wiele, żeby dbać o pracujących u nas rodziców. Od kilku lat realizujemy program "Mama w pracy/Tata w pracy", którego celem jest wsparcie młodych rodziców, którzy muszą odnaleźć się w nowej roli i nauczyć się harmonijnego łączenia pracy z życiem prywatnym. Poza tym chętnie angażujemy się w inicjatywy, które promują świadome macierzyństwo. Taką inicjatywą jest Mamy Festiwal, który odbędzie się 29 listopada w Gdyni.

Więcej

„Going global - zagadnienia celne” podsumowanie warsztatów

Zapraszamy do przeczytania relacji z prowadzonego przez ATC Cargo S.A. szkolenia o praktycznych aspektach odpraw celnych w imporcie i eksporcie towarów.

Więcej

Zapraszamy na warsztaty z udziałem ekspertów ATC Cargo

Stowarzyszenie Wolna Przedsiębiorczość w ramach cyklu "Going Global" organizuje warsztaty "Going Global - Zagadnienia Celne". Wiedzą i doświadczeniem o prawnych i praktycznych aspektach odpraw celnych z uczestnikami warsztatów podzielą się Monika Urbaniak – Dyrektor Agencji Celnej ATC Cargo S.A. oraz Magdalena Pettke – radca prawny ATC Cargo S.A.

Więcej

Rada Interesantów Portu Gdynia

Więcej